Muzea V Praze

Hledáte muzeum v Praze kam byste zašli se něco dozvědět o historii až po současnost. Vítejte na rozcestníku muzeí v Praze a okolí, kde pohodlně najdete muzeum, které hledáte. Národní Muzeum v Praze není jediné. Muzeum hudby, Technická muzea, přírodovědná muzea,Muzeum voskových figurín, Muzeum sexu a spousty dalších naleznete v Praze.

 

Muzea online

Muzea online

Světová muzea otevřeli dveře i těm nejvzdálenějším návštěvníků. Navštivte světové výstavy v muzeích jako je Leopold muzeum ve Vídni nebo Mona v New Yorku. Mona Lisa ....

Muzea ve světě

Mona Lisa, muzejní exponáty vzdálené tisíce kilometrů od Vás, muzeum  v Amstrdamu a mnoho dalších světových muzeí, které nyní můžete vidět z pohodlí domova na Vašem počítači.

Projekt Google Art, která byla spuštena již před rokem se postupně zapojili desítky muzeí z celého světa. Exponáty, které jsou v gigapixelových rozměrech, tak můžete detailně prostudovat v pohodlí Vašeho křesla.

 

Muzea a galerie

Muzea a galerie, které naleznete na Art Project od firmy Google se stále rozšiřují své sbírky umění, které díky technologii, kterou Google použil i při mapování měst tzv streetwiew můžete projít a to dokonce i ve 3D technologii.

Muzeum ve 3D 

Google ART

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Muzea online

obrazek Světová muzea otevřeli dveře i těm nejvzdálenějším návštěvníků. Navštivte světové výstavy v muzeích jako je Leopold muzeum ve Vídni nebo Mona v New Yorku. Mona Lisa .... Více ...

Kam za kulturou?

Nabízíme Vám přehled pražských kulturních míst:

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.